נופר שירותי ניקיון

ניקיון משרדים בחולון

נופר שירותים מספקת שירותי ניקיון משרדים בחולון ובכל ערי המרכז 053-2450114.

חברת נופר מספקת את כלל השירותים של ניקיון משרדים בחולון והנה בעלת ניסיון בן 20 שנה, צוות עובדי ניקיון חרוצים, אשר ינקו את האזורים המיועדים לניקיון ביעילות וביסודיות, מבלי להשאיר אף פינה מלוכלכת.
חברתנו ממוקמת בעיר פתח תקווה ומספקת שירותי ניקיון מאז 1994. נופר שירותי ניקיוןנחשבת לאחת מהחברות ניקיון האמינות והטובות באזור המרכז, אשר מספקת תמורה הולמת לעלות השירות.
נסו את עובדי הניקיון שלנו ולא תצטערו.

בין היתר, אנו נותנים את שירותי הניקיון הבאים:
– ניקוי אבק מרהיטים, שולחנות, כיסאות
– ניקוי חדרי שירותים עם חומרי חיטוי מעולים
– טאטוא ושטיפת רצפות
– ניקוי שטיחים
– ניקיון פרקטים בחומר איכותי לפרקט
– ניקוי ריפודים – ניקוי עור של כיסאות מנהלים, ניקוי כיסאות בד וכיסא מזכירה.
– פוליש לרצפת משרדים בוהקת ויוקרתית.

חברת ניקיון משרדים בחולון

חברת ניקיון מומלצת בחולון

עם ניסיון של יותר מ-20 שנה ומאות לקוחות מרוצים, נשמח לעזור גם לכם להנות מסביבת עבודה נקייה ומצוחצחת. עובדות הניקיון שלנו מיומנות ומקצועיות.
שעות העבודה שלנו גמישות, וכוללות את שעות הערב המאוחרות, שעות הבוקר המוקדמות וסופי שבוע, על מנת למזער את ההפרעות לעסק שלך.
אנו נדאג למנקה חליפית, כאשר המנקה הקבועה חולה או בחופשה ונספק שירות עקבי וללא הפרעות.

למה צריך חברת ניקיון טובה?

משרד נקי נותן רושם ראשוני טוב ללקוחות ולמבקרים שלך, כמו גם משפר את הרווחה הפיזית והרגשית של הצוות שלך. הפחתת וירוסים, אלרגנים, אבק ועובש הופכת את הצוות שלך לבריא יותר ולפרודוקטיבי יותר.

המחקר שלנו הראה שלקוחות משרדים רבים רצו להחליף שירות מכיוון שהמנקים הקודמים שלהם ביצעו עבודה לא מספקת, והזניחו כמה תחומים מרכזיים. אנו תמיד שואפים להעלות את הסטנדרט עבור לקוחות המשרד שלנו וזו הסיבה שרבים מהם נשארים איתנו במשך שנים!

צוות ניקיון המשרדים המקצועי שלנו, בדוק, מיומן ונתמך על ידי צוות ההנהלה המנוסה שלנו ישמח לעזור ולהוריד מכם את הטרחה, כדי שהצוות שלכם יוכל להישאר בריא ולהתרכז בעבודתם.

אנו מציעים גם שירותי ניקוי עמוק למשרד כדי לסייע במאבק נגד התפשטות חיידקים, וירוסים כמו קורונה.

תפריט נגישות